2018-11-09 09:27:53

Extrúder kezelő

FŐBB FELADATOK:

  • alapanyagok betárolása, tisztítása, a receptúra szerinti kimérése, gyártáshoz történő   előkészítése
  • a termelési programban meghatározott termékek legyártása az előírt mennyiségben és minőségben
  • az extrúder és a hozzá tartozó szállítószalag és csomagológép rendszer működésének összehangolása
  • a gyártás folyamatosságnak precíz és hibamentes biztosítása
  • a gyártósoron munkát végzőkkel való szoros együttműködés és kommunikáció
  • a gépkezeléshez tartozó gyártási folyamatok dokumentálása, gyártásközi ellenőrzések végrehajtása
  • technológiai fegyelem és a minőségbiztosítási követelmények betartása
  • munkakörnyezet tisztántartása, üzemi rend és munkafegyelem betartása
  • gépek karbantartása, tisztítása, meghibásodások jelentése

ELVÁRÁSOK:

  • középfokú végzettség
  • csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság
  • fizikai állóképesség
  • kommunikációkészség
  • felelősségtudat
  • precíz és pontos munkavégzés

MUNKAKÖR BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNYT JELENT:

  • termelőüzemben, esetleg élelmiszeriparban szerzett szakmai tapasztalat
  • műszaki végzettség
  • targonca vezetői képesítés

AMIT AJÁNLUNK:

  • változatos és kihívásokat rejtő munkakör
  • munkavégzés egy kis létszámú, de lelkes csapatban
  • versenyképes jövedelemcsomagot, cafeteria, munkába járás támogatása
  • kellemes, családias munkakörnyezet

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Teljes munkaidő

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Abony

Fényképes önéletrajzát, fizetési igényének megjelölésével ide várjuk: kereskedelem@abonett.hu.