hu
language
hu en it
Szállítási díj
  felett ingyenes!

Karrier

CSOMAGOLÓ

Főbb feladatok:

  • Késztermék ellenőrzése, csomagolás
  • Minőségi hiba esetén a gépbeállító, illetve a minőségügyi munkatárs értesítése
  • Munkaterület és környezete tisztántartása
  • Gépek takarítása
  • Biztonsági és higiéniai előírások betartása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság
  • Fizikai állóképesség
  • Felelősségtudat
  • Precíz és pontos munkavégzés
  • Két műszakos munkarend vállalása

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Termelőüzemben, esetleg élelmiszeriparban szerzett szakmai tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Munkavégzés egy kis létszámú, de lelkes csapatban
  • Cafeteria
  • Abony térségén belül céges buszjárat télen

Munkavégzés helye:

Abony

Fényképes önéletrajzát, fizetési igényének megjelölésével az alábbi linken kérjük csatolni.

A sikeres jelentkezés feltétele az önéletrajz csatolása. A jelentkezők nagy számára tekintettel, kérjük ne telefonáljon hozzánk, a sikeres elbírálás esetén keresni fogjuk Önt.

Önéletrajz csatolása
Hírlevél