hu
language
hu en it
Szállítási díj
  felett ingyenes!

Karrier

CSOMAGOLÓ

FŐBB FELADATOK:

·       Késztermék ellenőrzése, csomagolás

·       Minőségi hiba esetén a gépbeállító illetve a minőségügyi munkatárs értesítése

·       Munkaterület és környezete tisztántartása

·       Gépek takarítása

·       Biztonsági és higiéniai előírások betartása

ELVÁRÁSOK:

·       alapfokú végzettség

·       csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság

·       fizikai állóképesség

·       felelősségtudat

·       precíz és pontos munkavégzés

·       két műszakos munkarend vállalása

MUNKAKÖR BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNYT JELENT:

·       termelőüzemben, esetleg élelmiszeriparban szerzett szakmai tapasztalat

AMIT AJÁNLUNK

·       munkavégzés egy kis létszámú, de lelkes csapatban

·       cafeteria

·       Abony térségén belül céges buszjárat télen

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

·       Gyártás, Termelés

·       Teljes munkaidő

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Abony

Fényképes önéletrajzát, fizetési igényének megjelölésével az alábbi linken kérjük csatolni.

Önéletrajz csatolása
Hírlevél