hu
language
hu en it
Szállítási díj
  felett ingyenes!

Karrier

EXTRÚDER-GÉPKEZELŐ

Főbb feladatok:

  • Gyártó gépsorok működtetése és beállítása a termelési terv szerint
  • Termelési indulások, leállások, termékváltások előkészítése és teljes körű lebonyolítása
  • Termelési problémák felismerése és hatékony megoldása
  • Gyártási standardok és procedúrák követése és továbbfejlesztése
  • Tervszerű megelőző karbantartásban történő részvétel
  • Fejlesztési javaslatok megfogalmazása és kivitelezése
  • Munkavédelmi, minőségi és higiéniai szabályok betartása
  • Alapanyagok betárolása, tisztítása, receptúra szerinti kimérése és előkészítése
  • Termelési tervben meghatározott termékek legyártása az előírt mennyiségben és minőségben
  • A gépkezeléshez tartozó gyártási folyamatok dokumentálása, gyártásközi ellenőrzések végrehajtása
  • Munkakörnyezet tisztán tartása, üzemi rend és munkafegyelem betartása

Elvárások:

  • Műszaki érzék és műszaki érdeklődés
  • Megbízható, felelősségteljes személyiség
  • Előnyt jelent gépész, villamos vagy karbantartói tudás
  • Középfokú végzettség
  • Csapatmunka
  • Fizikai állóképesség

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely egy folyamatosan fejlődő, 100 %-ban Magyar tulajdonú, piacvezető vállalkozásban
  • Megbízható, kiszámítható és stabil jövedelem
  • Cafetéria
  • Bónuszok
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszútávú munkalehetőség

Önéletrajz csatolása
Hírlevél