hu
language
hu en it
Szállítási díj
  felett ingyenes!

Karrier

EXTRÚDERGÉP KEZELŐ

MUNKATÁRSAT  KERESÜNK a termékek gyártásának végrehajtásához.

Főbb feladatok:

  • Gyártó gépsorok működtetése és beállítása a termelési terv szerint
  • Termelési indulások, leállások, termékváltások előkészítése és teljes körű lebonyolítása
  • Termelési problémák felismerése és hatékony megoldása
  • Gyártási standardok és procedúrák követése és továbbfejlesztése
  • Tervszerű megelőző karbantartásban történő részvétel
  • Fejlesztési javaslatok megfogalmazása és kivitelezése
  • Munkavédelmi, minőségi és higiéniai szabályok betartása
  • Alapanyagok betárolása, tisztítása, receptúra szerinti kimérése és előkészítése
  • Termelési tervben meghatározott termékek legyártása az előírt mennyiségben és minőségben
  • A gépkezeléshez tartozó gyártási folyamatok dokumentálása, gyártásközi ellenőrzések végrehajtása
  • Munkakörnyezet tisztán tartása, üzemi rend és munkafegyelem betartása

Elvárások:

  • Műszaki érzék és műszaki érdeklődés
  • Megbízható, felelősségteljes személyiség
  • Előnyt jelent gépész, villamos vagy karbantartói tudás
  • Középfokú végzettség
  • Csapatmunka;
  • Fizikai állóképesség;
  • Kommunikációs készség;
  • Felelősségtudat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelemcsomag, cafeteria, munkába járástámogatás
  • Kihívásokat rejtő munkakör
  • Kellemes, családias munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Abony

Fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével ide várjuk

Önéletrajz csatolása
Hírlevél