hu
language
hu en it
Szállítási díj
  felett ingyenes!

Karrier

RAKTÁROS

FŐBB FELADATOK:

·       Ömlesztett szemes gabonák silóba történő feltáplálása

·       A tároló rendszer működtetése, vezérlése

·       Gabona tisztító vonal működtetése

·       Anyagmozgató rendszerek munkavégzés előtti ellenőrzése, tisztán tartása, takarítása

·       A munkavégzéshez kapcsolódó minőségügyi feladatok végrehajtása

·       Alapanyag, csomagolóanyag és késztermék készletek kezelése, áruátvétel, - kiadás, raktári anyagmozgatás, rakodás

·       Raktárkészletek ellenőrzése, leltárfeladatok végrehajtása

ELVÁRÁSOK:

·      alapfokú végzettség

·      csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság

·      fizikai állóképesség

·      felelősségtudat

·      precíz és pontos munkavégzés

MUNKAKÖR BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNYT JELENT:

·      termelőüzemben, esetleg élelmiszeriparban szerzett szakmai tapasztalat

AMIT AJÁNLUNK

·      munkavégzés egy kis létszámú, de lelkes csapatban

·      cafeteria

·      Abony térségén belül céges buszjárat télen

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

·      Gyártás, Termelés

·      Teljes munkaidő

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Abony

Fényképes önéletrajzát, fizetési igényének megjelölésével az alábbi linken kérjük csatolni.

A sikeres jelentkezés feltétele az önéletrajz csatolása. A jelentkezők nagy számára tekintettel, kérjük ne telefonáljon hozzánk, a sikeres elbírálás esetén keresni fogjuk Önt.

Önéletrajz csatolása
Hírlevél