hu
language
hu en it
Szállítási díj
  felett ingyenes!

Karrier

MŰSZAKI/KARBANTARTÁSI ASSZISZTENS

Részmunkaidős állás!!!

A legfontosabb feladatok közé tartozik:

  •        Karbantartási tervek elkészítése, tervezéshez szükséges információk összegyűjtése és munkafeladatok kiírása
  •        Karbantartók napi tevékenységének dokumentálása, karbantartási munkalapok vezetése
  •        Alkatrészek és karbantartási anyagok beszerzése, átvétele, nyilvántartása, felhasználásának nyomon követése és raktározása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  •         MS Office felhasználói szintű ismerete
  •        Műszaki érzék és műszaki érdeklődés
  •        Pontos, precíz munkavégzés
  •        Megbízható, felelősségteljes személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  •         Élelmiszeriparban szerzett szakmai tapasztalat
  •         Elektromos és vezérléstechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  •        Béren kívüli juttatások: cafeteria, prémium
  •        Folyamatos fejlődési lehetőség
  •         Kellemes, családias munkakörnyezet

Szükséges tapasztalat:

  •         Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  •         Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2740 Abony, Füzesér dűlő 16.

Várjuk kismamák, kisgyermekes anyukák jelentkezését is!

Önéletrajz csatolása
Hírlevél