hu
language
hu en it
Szállítási díj
  felett ingyenes!

Karrier

MINŐSÉGELLENŐR

Főbb feladatok:

  • beérkező alapanyagok terv szerinti mintázása és ellenőrzése
  • késztermék gyártásközi ellenőrzése meghatározott paraméterek alapján
  • laborvizsgálatok elvégzése
  • üzemi és személyi higiénia ellenőrzése
  • nyilvántartások vezetése
  • HACCP és IFS élelmiszerbiztonsági rendszer működtetésében való aktív részvétel.

Elvárások:

  • középfokú végzettség (előny az élelmiszeripari, de nem feltétel)
  • gyártásban, termelésben szerzett tapasztalat (előny az élelmiszeripari, de nem feltétel)
  • pontosság, precizitás
  • jó kommunikációs és együttműködő készség
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • felhasználói színtű számítógépes ismeretek (Microsoft Word, Excel).

 Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely egy folyamatosan fejlődő, 100 %-ban Magyar tulajdonú, piacvezető vállalkozásban
  • Megbízható, kiszámítható és stabil jövedelem
  • Cafetéria
  • Bónuszok
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszútávú munkalehetőség

Önéletrajz csatolása
Hírlevél